Prosinec 2012

12. února - Kids In Distressed Situations Benefit Hosted By Bella Thorne And OohLaLa Couture

18. prosince 2012 v 16:44 | Danielle |  Premiéry, akce
12. února 2011 byla nějaká akce asi na podporu dětí. Nevím to přesně. Nicméně se tam objevil i Kenton, ale nejen on. Z SIU tam byl také Adam, Roshon a Bella. :))

image host image host image host image host image host image host image host image host

23. ledna 2011 - Premiéra Gnomeo & Juliet

18. prosince 2012 v 4:53 | Danielle |  Premiéry, akce
Ten shoot dodám někdy během týdne. Ještě ho nemám uložený a nechce se mi najednou ukládat tolik fotek, takže zatím aspoň doplním nějaké akce. Začnu hezky popořadě. První akce, kterou jsem našla je z roku 2011. Kenton se 23. ledna 2011 zůčastnil premiéry pohádky Gnomeo &Juliet. Ty brýle má úžasné. Byl tam i cast ze SIU a samozřejmě nesmí chybět ani skupinová fotka :))

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Photoshoot -4-

16. prosince 2012 v 18:10 | Danielle |  Photoshoots
Další z těch málo shootů, co Kenton nafotil. Pak zbývá ještě jeden, který má hodně fotek. :)) Kenton je úžasný, i když těch fotek není moc, jsou jen dvě. Strašně mu to sluší a na té první se Zendayou je super, i když je škoda, že je v pozadí :((

image host image host

České promo

15. prosince 2012 v 17:39 | Danielle |  SIU- Promo
Našla jsem starší české promo na SIU :)) Je v ní i Kentonova postava Gunther, ale ne moc


Photoshoot -3-

15. prosince 2012 v 17:34 | Danielle |  Photoshoots
Tento photoshoot je super, akorát zase málo fotek z něj. I tak to Kentonovi moc sluší, na všech je k sežrání >3

image host image host image host image host image host

Photoshoot -2-

15. prosince 2012 v 17:31 | Danielle |  Photoshoots
Další ze shootů. Všechny fotky jsou překrásné, bohužel zase jich je jenom pár.

image host image host image host

Photoshoot -1-

15. prosince 2012 v 14:23 | Danielle |  Photoshoots
Myslím, že tento shoot byl focen někdy ze začátku SIU, protože je na ní takový mladičký. Je to skvělý shoot, je tam skvěle oblečený a ta předposlední se mi líbí asi nejvíc, i když všechny jsou dokonalé, i když jich není moc.

image host image host image host image host image host

Královská dvojčata - 1x04

8. prosince 2012 v 12:05 | Danielle |  Královská dvojčata - popisy epizod

Boomer a Brady se na pláži setkají s pár pěknými děvčaty, o nichž se po chvíli dozví že jsou mořské panny. Také králům prozradí že je způsob jak by mohli získat nohy a to když je král přenese přes práh hradu a Boomer a Brady se rozhodnou že to udělají. Mikayle Mason svěřuje, po chvilce přemlouvání velení a když se Mikayla setká s králi venku, ptá se jich co mají za lubem a také jim řekne, že ji bylo svěřeno velení. Králové jí řeknou o mořských pannách, ale Mikayla říká, že jsou prohnané a tak ji Boomer řekne kde ty panny viděli ale zalže a pošle jí úplně jinam. Hned potom přenesou mořské panny přes práh hradu. Lenny se seznamuje s jednou z mořských pannen Amazonií a okamžitě se jeden druhému zalíbí. Mezitím Mikayla jde tam, kam jí řekl Boomer ale narazí na Rogera, kterému mělo být původně přiděleno velení a dozví se,. že králové neslií do hradu mořské panny a okamžitě se vrací zpátky. Králové jsou mezitím vyhnáni z hradu zpěvem sirén, jelikož muži když ji slyší tak musí dělat, co jim mořská panna poručí. Mikayla se pokusí mořské panny elegantně vyhodit ale ty ji ukecají a dají na krk náhrdelník a ona se stává mořskou pannou. Oba jdou za Mikaylou a jediný způsob jak vše dát do pořádku je ve velké knize, která je uvnitř hradu, což znamená že se tam musí proplížit. Když vymýšlí plán vrací se Mason, který jim s plánem pomůže hned poté, co králové Masonovi řeknou co se stalo. Zatímco Boomer zabavuje mořské panny, Mason a Brady se vplíží do hradu a vezmou si knihu. Vrátí se na pláž za Mikaylou a najdou verž o mnořských pannách. Lenny požádá Amazonii o ruku a v tom se tam objevují králové a začnou všechny mořské panny postřikovat vodou z moře a ony se mění opět na mořské panny. Až na jednu, ta co vlastní náhrdelník na ovládání mužů. Oba krále ovládne, ale přijíždí na vozidle Mikayla a postříká ji. Poté Brady Mikaylu vezme přes práh a omlouvá se jí, ta ale pořád mluví jako ryba a tak jde pro velkou knihu, ale Mikayla to jenom předstírala. Lenny říká že ocasem se nic nemění a Amazonie, která je na pláži, vzlyká.

Královská dvojčata - 1x03 - online

5. prosince 2012 v 18:10 | Danielle |  Královská dvojčata - epizody
Tato epizoda je skvělá! Brady je jako vždy dokonalý... Ty jeho hlášky nemají chybu. "Nikdo ti do šortek nenadává. Jo takhle, ty myslíš tyhle šortky" ... Mason a jeho šílenství s mačetou, zkrátka skvělý díl.Královská dvojčata - 1x03

5. prosince 2012 v 17:57 | Danielle |  Královská dvojčata - popisy epizod
|EPIZODA ONLINE|

Brady a Boomer při serfování narazí na Hibachiho, který jim řekne že tady serfovat nesmí. Nakonec králům jeho poskoci odtrhnou šortky. Když se vrací do hradu, zakrývají se prkny. Když v hradu potkají Masona a Mikaylu, zmíní se že byli na pláži rváčů. Mikayla se jich zeptá, jestli nepotkali Hbachiho velkého kahulu a Mason začne vyvádět s mačetou. Když to jméno začne Boomer opakovat, Mason zničí stůl a tak raději Boomer a Brady, kteří jsou vyděšení chtějí pomoci s dřevěnou lavičkou, ale uvědomí si pozdě že to vede na nádvoří a všichni je vidí nahé. Později v jejich pokoji o tom mluví. Boomer připomené aférku s plesem kdy se fotili a měli oblečení přišité přišívačkou k sobě. Brady říká, že to aspoň někdo nefotil a v tom příjde Lenny s fotkou jejich zadků a s prohlášením, že je to v jeho zpravodaji. Pak je proti Hibachimu navede, aby si s ním udělali pořádek ale je to jenom další Lennyho past. Jdou za Hachibim a chtějí zabrat pláž, nicméně se dozvídají že by ho museli nejprve porazit. Brady se Hibachimu omluví, ale Lenny to nenechá jen tak. Všechno narafičí tak aby to vypadalo že ho králové urážejí a nakonec to vypadá, že na Hibachiho Brady hodil popcorn, což byl jenom další Lennyho fígl. Nakonec se včichni do králů pustí a a Lenny to fotí. Krále nakonec donesou dovnitř hradu zmlácené a Mason se ptá, kdo jim to udělal, první podezřívá Mahalu, jednoho ze strážných co nesl prkno na kterém ležel jeden z králů ale když zjistí, že to byl Hichibi, nemůže nic dělat. Pak jde ovládnout svůj hněv, o čemž si Boomer myslí, že jde meditovat, nicméně Mason pokácí strom hned za nimi. Brady pak příjde s nápadem, že je můžou rozesmát a když Hobachimu a ostatním vyprávějí vtipy, tak jim Hibachi dovolí serfovat na plíži rváčů pak ale Brady řekne vtip o šesti prstech což Hibachiho naštve, protože sám má šest prstů. Nakonec se vsadí: když vyhraje Hibachi nikdy nikdo už na žádné pláži nebude serfovat a když Brady tak můžou serfvat na pláži rváčů všichni. Všichni jsou pak na Bradyho naštvaní. Nakonec za nimi dojde Mikaycla i s Masonem a oni se dozvídají že byl velký kahula dokud ho Hibachi neporazil a tak je Mason začíná trénovat. Trénink je těžký ale přese všechno, dokonce přes podvod se zrcadlem králové vítězí a Masona jmenují velkým kahulou, který poznamená že by si nechal zase narůst afro, což ostatní odmění negativně. Když Brady s Boomerem hrajou kulečník, příjde Mikayla ale Brady si myslí, že se ho Boomer snaží rozhodit. Poděkuje jim za to, co udělali pro Masona a nakonec je obejme, až jim skoro rozláme všechny kosti.