Královská dvojčata - 1x05

7. března 2013 v 18:15 | Danielle |  Královská dvojčata - popisy epizod

|EPIZODA ONLINE|

Boomer a Brady narazí na jeskyni a v ní na zvláštního chlupatého tvora, který si říká Pumpelei. Boomer si ho chce vzít a Brady souhlasí. Když ho však uvidí Mason, je proti, přesto si však králové zvířátko nechávají. Užívají si s ním spoustu legrace, po čase se však o něj přestávají starat a nevšímají si ho, což Pumpeleie naštve a rozzuří se, takže se změní v nestvůru. Rozbije všechno v pokoji a když se Brady a Boomer vrátí, všechno je rozbité. Naštěstí vše před Masenem utají a namluví mu, že to byla jen hra králobál. Rozhodnou se Pumpeleie vrátit zpět do jeskyně a když tam jsou, Pumpelei je nechce pustit. Brady je na něj trošku hrubý, a tak se změní v příšeru.
Mezitím Lenny si koupil CD "Průvodce převratem královstvím", ze kterého použije jeden nápad. Když se šašek zeptá, jestli jede autobus, zhypnotizuje ho a když uslyší slovo králové, tak bude mít chuť je zabít, což otestoval na melounech, na kterých byla přilepená jejich papírové hlavy. Dal mu dokonce koláč s výbušninou, kterou šašek dal králům, když zrovna jedli (hned poté, co se Pumpelei poprvé změnil), ale stará bába řekla, že ne a tak to nakonec vybuchlo na šaškovi. Když se králové nevracejí, Mason předává velení Lennymu a jde hledat krále. Následuje bláznivá honička, ve které Lenny říká jsem král, nejsem král...
Brady a Boomer si uvědomí, že se k nim Pumpelei chová jako ke zvířátkům. Boomer si to nemyslí, ale když je vezme na procházku, uvědomí si to. Pumpelei potom bude zaskládávat jeskyni, ale to včas příjde Mason a bude chtít Pumpeleiho zajmout. Brady a Boomer se postaví na jeho stranu a omluví se mu. Pumpelei se vrací zpátky do roztomilé podoby a králové říkají Masovi, že měl pravdu a že ho příště poslechnou.
Všechno se vrátilo do normálu a Lenny se zbavil šaška, který je v jeskyni a urazí Pumpeleiho, který se znovu mění...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama