SAO - informace

8. srpna 2014 v 20:41 | Danny505


Anime od studia A-1 Pictures vypráví příběh Kazuty Kirigaji s přezdívkou Kirito, který se rozhodne, že se připojí do nové virtuální MMORPG hry. Ta má však dva zajímavé háčky. Hráči je umožněno se ze hry odhlásit pouze v případě, že ji dokončí. A co víc, pokud cestou ve hře zemře, zemře i jeho tělo ve skutečném světě. /akihabara.cz/

Anime vznikl díky úspěšné novele stejného názvu Sword Art Online, která je čirou náhodou shodná se hrou, okolo níž se část anime točí. První série, vysílaná v roce 2012 má 25 epizod. Na konci roku 2013 byl vysílán TV speciál, který má celých 100 minut s názvem Sword Art online: Extra Edition. Nyní se vysílá série druhá, která má mít celkově 24 epizod.

Děj série první se nejdříve odehravá ve světě MMORPG hry Sword Art online, později když se ze hry hlavní hrdina Kirito dostane, tak za účelem záchrany své lásky pronikne do další MMORPG hry, která má se SAO společného víc, než si Kirito myslel.

Druhá série se odehrává v onlinovce Gun Gale online, zatím bylo odvisíláno pět epizod, proto není známo, zda bude se děj odehrávat ještě v nějaké další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama